Prezentacja
inwestycji

Obraz najskuteczniej przyciąga uwagę klientów. Odpowiednio przygotowana prezentacja nieruchomości jest najefektywniejszą reklamą. Wybierz doświadczonych specjalistów, którzy przygotowują materiały promocyjne na najwyższym poziomie.

Wizualizacje architektoniczne

Wizualizacja jest podstawowym sposobem prezentacji inwestycji. Grupa PPW ułatwia wyróżnienie się spośród setek podobnych realizacji. Wychodzimy naprzeciw coraz wyższym wymaganiom klientów i oferujemy jakość na światowym poziomie.

Wizualizacje architektoniczne

Wizualizacje w różnych porach roku

Możliwość zobaczenia przyszłego domu o każdej porze roku to dla wielu bardzo cenna wskazówka. Osadzenie inwestycji w jej naturalnym otoczeniu może przyspieszyć decyzje zakupowe. Klienci ufają profesjonalnym wizualizacjom nieruchomości.

Wizualizacje w różnych porach roku

Wizualizacje wnętrz

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na tworzenie materiałów promocyjnych, które odzwierciedlają wygląd przyszłego mieszkania. Projekt wnętrza musi być realistyczny, dlatego właśnie Grupa PPW stawia na wizualizacje najwyższej jakości.

Wizualizacje wnętrz

Filmy z powietrza

Prezentacja ukończonej inwestycji wraz z całym starannie wykończonym otoczeniem to prawdziwy magnes na klientów. Filmy kręcone z powietrza, jak żadne inne, pozwolą pobudzić wyobraźnię oglądających i zaprezentować budynki w pełnej okazałości. Odpowiednio dobrana muzyka, inspirujące ujęcia wnętrza i otoczenia samej inwestycji z pewnością przyspieszą decyzję o zakupie.

Animacje architektoniczne

Najlepsze animacje inwestycji powinny wciągać jak dobry film. Prezentacja modelu nieruchomości w takiej formie zwiększa zainteresowanie klientów.
Zobacz, co potrafią nasi projektanci.

Animacje architektoniczne

Wirtualne spacery

Spacery po nowo powstającym osiedlu i zwiedzanie nieruchomości są coraz częściej wykorzystywane jako narzędzia marketingu inwestycji. Wszystko to w imię pobudzenia wyobraźni. Prezentujemy nasze sposoby na wirtualne wycieczki.

Wirtualne spacery

Panoramy 360o

Sferyczne panoramy to popularne metody prezentacji budynków i wnętrz. Typowe zdjęcie jest już przeszłością w świecie reklamy nieruchomości. Nowe technologie dają nam możliwości, które wykorzystujemy dla sukcesu inwestorów.

Panoramy 360

Fotomontaż

Jest wiele sposobów na reklamę inwestycji, a grupa PPW proponuje swoim klientom te najskuteczniejsze. Fotomontaże nieruchomości skutecznie ożywią nie tylko powstającą inwestycję, ale również jej okolicę. Pokaż, jak będzie się prezentować w pełni zagospodarowane otoczenie.

Fotomontaż

Aksonometria wnętrz

Właściwie dobrane narzędzia graficzne potrafią ożywić plan mieszkania. Odwzorowanie przestrzeni to architektoniczny sposób, który skutecznie wspiera promocję inwestycji deweloperskich.

aksonometrie wnętrz

Graficzne plany sytuacyjne inwestycji

Inwestorzy coraz częściej stawiają na wielopłaszczyznowe prezentacje powstających inwestycji. Możliwość pokazania planu zagospodarowania terenu i przyszłego otoczenia nieruchomości potęguje zaufanie klientów.

aksonometrie wnętrz
PolishProperty Portal nieruchomości

 + 

Wellt

© 2011 PPW Group. All Rights Reserved.